DeMark COMMUNITY

DeMark COMMUNITY

 

Вітаємо Вас у DeMark Community

Учасники ком’юніті отримують безліч знижок, бонусів та подарунків. Ви зможете стати учасником DeMark Community, зробивши покупку в мережі DeMark на будь-яку суму та заповнивши коротку анкету. Ваша картка буде активована протягом 24 годин.

З 08.10.20 ми оновили нашу програму лояльності, зробивши її вигіднішою та більш зручною для наших клієнтів.Отож, тепер знижка при вступі становить 3%. При накопиченні загальної суми у розмірі 2800 грн ви отримуєте +1%. Кожна наступна покупка додається до попередньої.

Ми пам’ятаємо про вас, тому даруємо знижку 10% на Ваш День Народження. Для клієнтів з карткою PREMIUM - 15%. Ви зможете скористатися даною знижкою протягом 3 днів, а саме: в день вашого народження, день перед та день після вказаного дня. При покупці одразу кількох одиниць товару знижка поширюється на кожну із них. Також, Ви отримаєте від нас приємний подарунок!

Закритий розпродаж

Ми регулярно проводимо ексклюзивні знижки лише для наших клієнтів. Учасники DeMark Community зможуть користатися додатковою знижкою +5%, яка буде додаватися до вибраних акційних пропозицій на весь асортимент в лімітований період часу.

Додатково, для клієнтів PREMIUM ми регулярно проводимо “особливі дні”. Особливі дні - вибрані дні, під час яких діють унікальні пропозиції лише для клієнтів із картками DeMark Premium.

Приєднуйся до нас!

Правила DeMark Community

Організатором програми "DeMark Community" є компанія DeMark зі штаб-квартирою в місті Тернопіль (46008), за адресою вул. Шептицького 1.

Загальні правила

  1. Учасником клубу може стати лише особа старше 18 років.
  2. Участь у програмі добровільна
  3. Персональна знижка не на дається на першу покупку, акції та переоцінені товари
  4. Картка рівня “Premium” автоматично анульовується, у разі відсутності покупок протягом 1 року
  5. Знижка на день народження не сумується з персональною знижкою та активними акційними пропозиціями

Компанія DeMark залишає за собою право вільно формувати рекламні кампанії та привілеї на участь. Інформація про акційні пропозиції буде надаватися електронною поштою, телефоном або традиційною поштою. Організатор не несе відповідальності за ненадання вмісту учаснику програми з причин, які йому не належать.

Розрахунок вартості покупок відбувається автоматично після того, як клієнт здійснить повну оплату за придбаний товар. У разі перевищення заданого порогу знижки, зазначеного в 5 (п’ятому) абзаці, знижка буде автоматично збільшена, коли відповідне значення буде зареєстровано комп'ютерною системою, що працює в Компанії.Тільки фактичні покупки в торгових точках компанії DeMark, можуть бути основою для реєстрації вартості покупок. У разі повернення придбаного товару вартість поверненого клієнтом товару зменшує накопичену суму на картці лояльності відповідного клієнта на момент виправлення продажу.

Компанія може, не мотивуючи причин, прийняти рішення про припинення програми лояльності. Компанія попередньо повідомить власників карток про намір припинити програму лояльності електронною поштою за адресою, вказаною у Формі, за 30 днів до цього. У разі припинення дії програми лояльності нові Карти видаватися не будуть.

Клієнт компанії DeMark, шляхом прийняття публічної оферти про участь в клубі клієнтів DeMark, надає свою згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних в базі персональних даних покупців DeMark в маркетингових цілях, для участі в акціях і заходах рекламного характеру, для отримання інформації на вказані в анкеті e-mail адресу, мобільний номер, за умови їх належного захисту. Також, учасник ком’юніті DeMark надає згоду на передачу своїх персональних даних третім особам, залученим до реалізації зазначених вище цілей. Також, учасник клубу клієнтів DeMark підтверджує, що поінформований(а) про свої права як суб'єкта персональних даних, передбачених ст.8 Закону України "про захист персональних даних" та іншими положеннями чинного законодавства.