DeMark – європейський бренд взуття та аксесуарів, який завоював визнання шанувальників якісних шкіряних виробів

Починаючи з 1999 року DeMark виготовляє взуття для чоловіків та жінок, які хочуть виглядати доречно на будь-якій події, поєднуючи простоту, класичні форми та елементи. Зануртеся в історію DeMark і Ви зрозумієте, що кожна деталь має свій сенс.

Прискіпливість до якості – характерна особливість та секрет успіху

Асортиментний ряд включає в себе моделі як з країн заходу, так і сходу. Головною умовою співпраці для нас є обов’язковість виготовлення взуття з використанням дорогої м’якої еластичної шкіри та якісних компонентів, чіткість технологічних процесів та відповідність умов зберігання та доставки. Це надає взуттю не тільки першокласний вигляд, який привертає увагу, але й практичність та довговічність.

Над розробкою і підбором взуття, сумок та аксесуарів працює цілий відділ менеджерів-дизайнерів. Далі взуття проходить перевірку та потрапляє на вітрини магазинів.

Країни, з якими ми співпрацюємо у сфері моди є:

-Польща - Іспанія - Італія - Бразилія - Португалія - Тайвань - Україна

Ми не зупиняємося та щоразу шукаємо нові шляхи створення якісного взуття!

Шкіра, як основа бізнесу

Усі товари бренду DeMark виготовляються зі шкіри. Це основа бренду та принципова відмінність від конкурентів. Чому? Не зважаючи на безліч новітніх штучних матеріалів, які використовуються в різних сферах життя людини, але найкраще взуття, як і століття тому, робиться зі шкіри. Відточується техніка виробництва, з'являються нові технології обробки, типи взуття, а відомі модельєри і фабрики для створення якісного взуття вибирають натуральну шкіру.

Шкіряне взуття – це не просто матеріал взуття, це набагато глибший вибір, вибір любові до себе та своїх ніг!

ЧОМУ САМЕ НАТУРАЛЬНА ШКІРА?

  1. Міцність та надійність. Шкіра як натуральний матеріал легко адаптується до ноги, не деформується, витримує постійні згини і розтягування.
  2. Зносостійкість. Якщо порівняти шкіряне взуття з взуттям з інших поширених матеріалів, то перше прослужить в 2-4 рази довше.
  3. Безпека. Звісно, штучні матеріали у взутті повинні бути безпечними для ніг, але коли ми не знаємо, з чого конкретно зроблено пара, сумніви залишаються. Невідомість лякає. А при покупці взуття з натуральної шкіри ми впевнені, що вона не розплавиться на сонці і не виділить небезпечні речовини при взаємодії з вуличними реагентами.
  4. Простий догляд. Так-так, як це не дивно, за натуральною шкірою доглядати простіше, ніж за штучною. Шкіряне взуття треба тільки чистити від бруду і сушити, іноді використовувати засобів догляду.
  5. І взимку, і літом. Натуральний матеріал добре витримує дії агресивного зовнішнього середовища, пристосований до сльоти, холодів і спеці. Природна вентиляція видаляє надлишки вологи, нормалізує температуру, тому взимку стопі не холодно, а влітку - не жарко.
  6. Комфорт для ніг. М’яке взуття зі шкіри змінює форму під стопу конкретної людини, розтягується і звужується в залежності від розміру ноги. Такі властивості натуральної шкіри дозволяють випускати масові моделі, які сидять на нозі кожного покупця наче зшиті на замовлення.

Якість - це обов’язок кожного!

Філософія бренду

Дивлячись на стиль людини можна сказати багато про неї. Взуття, як і сумки та аксесуари, є частинами Вашого неповторного вигляду. Правильно підібрані такі деталі зуміють підкреслити вашу індивідуальність.

Ми створюємо взуття та аксесуари для чоловіків та жінок, які цінують європейську простоту та зручність, котрі обирають виглядати влучно на будь-якій події не задумуючись про взуття. Для прискіпливих до якості та деталей та елегантних водночас, для тих хто не ділить взуття на «для роботи» та «для прогулянок». Взуття DeMark – це товари для життя без компромісів!

Ми прагнемо, щоб Ви відчували комфорт та обирали безпечне взуття.

DeMark – з турботою про Вас!