Історія бренду “DeMark”

Історія бренду бере свій початок з далекого 1999 року. Вже тоді зародилася ідея створити бренд не просто якісного, але й ультрамодного взуття. Зануртеся в історію DeMark, і Ви зрозумієте, що кожна деталь має свій сенс.

 

Унікальні колекції: секрет успіху

 

Лінійний ряд DeMark включає в себе різноманітні моделі як з країн заходу, так і сходу. Країни, з якими ми співпрацюємо у сфері моди:

Польща – Іспанія – Італія – Бразилія – Португалія – Тайвань – Україна

Ми не зупиняємося!

Після кількох років старанної роботи нашу колекцію чоловічого та жіночого взуття ми розширили модельним рядом сумок, а згодом – іншими аксесуарами. Над розробкою і підбором взуття, сумок та аксесуарів працює повноцінний відділ менеджерів-дизайнерів.

Формування колекції відбувається протягом 4-5 тижнів. Далі взуття проходить перевірку та потрапляє на вітрини магазинів.

Проте, одним з найцікавіших і не менш важливим є завершальний етап. На що людина перше звертає увагу, заходячи в магазин? Звичайно на вітрину та її оформлення. Тому команда кваліфікованих продавців-консультантів турбується над викладенням товару, щоб забезпечити максимальну зручність нашим клієнтам, залишити приємні спогади і бажання повернутися знову.

 

Шкіра як основа бізнесу

Наша продукція виготовляється на сучасних підприємствах Європи, Азії та Південної Америки. Незважаючи на широке коло партнерів, наші технологи відвідують підприємства-партнери для контролю за якістю.

Головна умова співпраці для нас – обов’язковість виготовлення взуття із використанням дорогої м’ягкої еластичної шкіри та якісних компонентів.

Це надає взуттю не тільки першокласний вигляд, який привертає увагу, але й робить його практичним та довговічним.

Якість – це показник, який повинен стосуватися будь-якої продукції. Це не мета, а обов’язок виробника перед покупцем!

Якість – це обов’язок кожного!

 

Філософія бренду

Дивлячись на стиль людини, можна багато сказати про неї. Взуття, як і сумки та аксесуари, є частиною Вашого неповторного вигляду та щоденного гардеробу. Правильно підібрані деталі вміло підкреслюють Вашу індивідуальність.

Знаєте, що об’єднує всіх нас? Мета слідувати трендам. Ми хочемо бачити наших покупців стильними та сучасними.

Краще виглядати супер, ніж просто гарно!

Ви неперевершені! Як ми й обіцяли