Шлях замовлення

Надаєте перевагу якісному шкіряному чоловічому та жіночому взуттю та сумкам українського бренду DeMark?

На офіційному сайті компанії demark.ua Ви можете першими дізнатись про новинки сезону, актуальні колекції бренду, поточні знижки та здійснити замовлення обраного товару.

Як замовити товар?

  • Оберіть товар чи товари, що Вам до вподоби.
  • Виберіть свій розмір. Детальніше про те, як правильно обрати розмір взуття читайте на сторінці Як обрати необхідний розмір взуття?
  • Додайте товар у корзину та приступайте до оформлення замовлення.

Доставка товару

Для зручності Ви можете обрати один із двох варіантів доставки товару:

  1. За допомогою перевізника «Нова пошта»;
  2. Самовивіз з магазинів у Тернополі чи Івано-Франківську.

Доставка компанією «Нова пошта»

Самовивіз з магазину

Термін доставки від 3 до 7 робочих дні після оформлення замовлення.

БЕЗКОШТОВНО здійснюється на території України за умови оплати товару на картку. Безкоштовна доставка не діє на товар зі знижкою.

Зверніть увагу, при замовленні товару за допомогою накладного платежу (оплата товару на пошті) оплата доставки та комісії за накладний платіж здійснюється за рахунок клієнта за тарифами компанії-перевізника: компанії «Нова Пошта». Оплата замовлення після примірки здійснюється у відділенні «Нової Пошти» готівкою або банківською картою.

При замовлені більше одного розміру одного і того ж товару покупець сплачує завдаток у розмірі 150 грн. (різниця коштів між вартістю доставки та сумою завдатку, у разі якщо товар не підійшов повертається). Відправлення такого замовлення здійснюється окремими посилками.

Термін доставки від 3 до 7 робочих дні після оформлення замовлення.

БЕЗКОШТОВНО доставимо обраний товар у один із наших магазинів у Тернополі чи Івано-Франківську.

Забирайте товар там, де зручно.


Оплата

В інтернет-магазині DeMark оплата товару може здійснюватися двома способами:

  1. Оплата товару при отриманні;
  2. Попередня оплата на картку ПриватБанк.

Карта банку

Накладний платіж

Оплачуйте товар на карту банку та отримуйте безкоштовну доставку перевізником «Нова пошта». Оформлення замовлення здійснюється при зарахуванні усіх грошей на картку!

При замовлені більше одного розміру одного і того ж товару покупець сплачує завдаток у розмірі 150 грн. (завдаток, у разі якщо товар не підійшов не повертається). Відправлення такого замовлення здійснюється окремими посилками.

При замовленні товару за допомогою накладного платежу (оплата товару на пошті) оплата доставки та комісії за накладний платіж здійснюється за рахунок клієнта за тарифами компанії-перевізника: компанії «Нова Пошта». Оплата замовлення після примірки здійснюється у відділенні «Нової Пошти» готівкою або банківською картою.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ

З НАМИ У БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС СПОСІБ:

demarkshoes@gmail.com

+38 (097) 430 6905

+38 (097) 430 6905